Fixtures

31 Aug 2019 | 12:30 Open | Division 15 Knockharley 3 v Wexford Wanderers 2 Kentstown
31 Aug 2019 | 12:30 Open | Division 16 Carlow 2 v Bagenalstown 3 St Patrick's College
31 Aug 2019 | 12:30 Open | Division 17 Clondalkin 3 v Tyrrelstown 3 Tymon Park
31 Aug 2019 | 12:30 Open | Division 6 Pembroke 3 v Malahide 3 Sydney Parade 1
31 Aug 2019 | 12:30 Open | Division 6 Castleknock 1 v Railway Union 3 Porterstown
31 Aug 2019 | 12:30 Open | Division 6 Balbriggan 2 v Leinster 3 Jack Harper Memorial Ground
31 Aug 2019 | 12:30 Open | Division 7 Terenure 2 v DLR County 2 Terenure
31 Aug 2019 | 12:30 Open | Division 7 Bagenalstown 1 v Laois 2 McGrath Park
31 Aug 2019 | 12:30 Open | Division 9 North County 3 v Slieve Bloom 1 Inch
31 Aug 2019 | 13:00 Open | Friendly Kilkenny v Laois Lions Castle Blunden
31 Aug 2019 | 13:00 Open | Division 14 Leinster 6 v Finglas 1 Observatory Lane
31 Aug 2019 | 13:00 Open | Division 12 Sandyford 2 v The Hills 4 Margaretstown Cricket Ground
31 Aug 2019 | 13:00 Open | Division 17 Athlone 1 v Adamstown 7 Doon
31 Aug 2019 | 13:00 Open | Division 10 Longford 2 v Railway Union 4 Newtownforbes
31 Aug 2019 | 13:00 Open | Division 15 DLR County 4 v Ashbourne 2 Shanganagh Park
31 Aug 2019 | 13:00 Open | Division 5 Civil Service 1 v Rush 2 Civil Service
31 Aug 2019 | 13:00 Open | Division 17 Leinster 7 v Swords 3 St Columba's College 1
31 Aug 2019 | 14:00 Open | Development League Rush Development v Mullingar Development Kenure
01 Sep 2019 | 12:00 Open | Division 3 Leinster 2 v North County 2 Observatory Lane
01 Sep 2019 | 12:00 Open | Division 3 YMCA 2 v Pembroke 2 Claremont Road
01 Sep 2019 | 12:00 Open | Division 3 Railway Union 2 v Malahide 2 Park Avenue
01 Sep 2019 | 12:00 Open | Division 3 Merrion 2 v Clontarf 2 Anglesea Road
01 Sep 2019 | 12:30 Open | Division 7 Terenure 2 v Greystones 1 Terenure
01 Sep 2019 | 12:30 Open | Division 10 Malahide 4 v Railway Union 4 Malahide 1
01 Sep 2019 | 12:30 Open | Division 10 Leinster 4 v Merrion 6 St Columba's College 1
01 Sep 2019 | 12:30 Open | Intermediate Cup Pembroke 4 v DLR County 3 Sydney Parade 1
01 Sep 2019 | 12:30 Open | National Cup Final| Ardmore 1 v Railway Union 1 TBA
01 Sep 2019 | 12:30 Open | Division 13 Gorey 1 v Halverstown 1 Courtown
01 Sep 2019 | 12:30 Open | Division 11 Castleknock 2 v Lucan 1 Porterstown
01 Sep 2019 | 12:30 Open | Division 11 Bagenalstown 2 v YMCA 4 McGrath Park