Fixtures

23 Jun 2019 | 13:00 Open | Division 13 Gorey 1 v Halverstown 1 Courtown
23 Jun 2019 | 13:00 Open | Division 16 Balbriggan 4 v Bagenalstown 3 Jack Harper Memorial Ground
23 Jun 2019 | 13:00 Open | Division 17 Adamstown 7 v The Hills 5 Corkagh Park 1
23 Jun 2019 | 13:00 Open | Division 3 Malahide 2 v North County 2 Malahide 1
23 Jun 2019 | 13:00 Open | Division 4 Merrion 3 v Phoenix 2 Anglesea Road
23 Jun 2019 | 13:00 Open | Division 4 Clontarf 3 v North Kildare 1 Castle Avenue
23 Jun 2019 | 13:00 Open | Division 5 DLR County 1 v Adamstown 1 St Columba's College 2
23 Jun 2019 | 13:00 Open | Division 6 Railway Union 3 v Pembroke 3 Park Avenue
23 Jun 2019 | 13:00 Open | Division 6 Leinster 3 v Balbriggan 2 Observatory Lane
23 Jun 2019 | 13:00 Open | Division 8 Dublin University 2 v Wicklow County 1 College Park
23 Jun 2019 | 13:00 Open | Division 9 The Hills 3 v Civil Service 2 The Vineyard
23 Jun 2019 | 13:00 Open | Division 9 Tyrrelstown 1 v Phoenix 4 Tyrrelstown Park
23 Jun 2019 | 13:00 Open | Division 10 Longford 2 v Railway Union 4 Newtownforbes
23 Jun 2019 | 13:00 Open | Division 10 Merrion 6 v Dundalk 1 Bird Avenue
23 Jun 2019 | 13:00 Open | Junior Cup 1| Rush 3 v Lucan 2 Kenure
23 Jun 2019 | 13:00 Open | Junior Cup 1| Civil Service 3 v Castleknock 3 Porterstown
23 Jun 2019 | 13:00 Open | Minor Cup Pre| DLR County 4 v Ringcommons 2 Shanganagh Park
23 Jun 2019 | 13:00 Open | Minor Cup Pre| Greystones 2 v North County 4 Greystones - Druids Glen
23 Jun 2019 | 13:00 Open | Minor Cup Pre| Ashbourne 2 v Adamstown 5 Ashbourne Community College
23 Jun 2019 | 14:00 Open | Development League North Kildare Development v Swords Development The Maws
23 Jun 2019 | 14:00 Open | Russell Court Trophy Quarter Final| Tyrrelstown 2 v Clondalkin 2 Wesley College 1
23 Jun 2019 | 16:00 Open | I P 20 Leinster Lightning v North West Warriors Sydney Parade 1
23 Jun 2019 | 17:30 Open | Russell Court Trophy Quarter Final| AIB 2 v Clondalkin 2 Wesley College 1
24 Jun 2019 | 16:00 Open | I P 20 Leinster Lightning v Northern Knights Sydney Parade 1
24 Jun 2019 | 18:00 Women | Division 1 20 Merrion W1 v Malahide W1 Anglesea Road
24 Jun 2019 | 18:30 Women | Division 2 Leinster W2 v North Kildare W1 Observatory Lane
24 Jun 2019 | 18:30 Women | Division 3 Rush W2 v YMCA W2 Kenure
25 Jun 2019 | 18:00 Open | Tillain Cup Semi Final| Winner 5 v Winner 6
25 Jun 2019 | 18:00 Open | Tillain Cup Semi Final| Winner 7 v Winner 8
25 Jun 2019 | 18:30 Women | Division 2 Malahide W2 v Leinster W2 Malahide 1