Fixtures

17 Aug 2020 | 17:30 Women | Sprint Coatings Division 4 Merrion W2 v Railway Union W1 Anglesea Road
17 Aug 2020 | 17:30 Women | Sprint Coatings Division 4 Greystones W1 v Terenure W1 Greystones - Druids Glen
18 Aug 2020 | 10:00 Youth Schools | Boys Minor C League - Conf A North County Minor Boys v Clontarf Minor Boys Blues Inch
18 Aug 2020 | 10:00 Youth Schools | Boys Minor C League - Conf A Malahide Minor Boys v Balbriggan Minor Boys Malahide 1
18 Aug 2020 | 13:30 Boys u17 Interprovincial Series NCU u17 Boys v Leinster u17 Boys CIYMS
18 Aug 2020 | 17:30 Women | Sprint Coatings Division 2 Leinster W2 v Rush W1 Observatory Lane
18 Aug 2020 | 17:30 Women | Sprint Coatings Division 2 North Kildare W1 v Malahide W2 The Maws
18 Aug 2020 | 17:30 Women | Sprint Coatings Division 2 YMCA W2 v Phoenix W1 Claremont Road
18 Aug 2020 | 17:30 Women | Sprint Coatings Division 3 Pembroke W2 v Clontarf W2 Sydney Parade 1
19 Aug 2020 | 14:15 Youth Schools | Boys Minor A League - Conf A Leinster Minor Boys v YMCA Minor Boys Observatory Lane
19 Aug 2020 | 17:30 Women | Sprint Coatings Division 3 North Kildare W2 v Leinster W3 The Maws
20 Aug 2020 | 10:00 Youth Schools | Boys Junior B League - Conf B Knockharley Junior Boys v Phoenix Junior Boys Kentstown
20 Aug 2020 | 10:00 Youth Schools | Boys Junior B League - Conf B Clontarf Junior Boys Blues v Balbriggan Junior Boys Castle Avenue
20 Aug 2020 | 13:30 Boys u17 Interprovincial Series Leinster u17 Boys v NCU u17 Boys Inch
20 Aug 2020 | 13:30 IP 20 Leinster Lightning v Munster Reds Sydney Parade 1
20 Aug 2020 | 17:30 Women | Sprint Coatings Division 1 20 Leinster W1 v Clontarf W1 Observatory Lane
20 Aug 2020 | 17:30 Women | Sprint Coatings Division 1 20 Malahide W1 v Merrion W1 Malahide 1
20 Aug 2020 | 17:30 Women | Sprint Coatings Division 1 20 The Hills W1 v YMCA W1 The Vineyard
21 Aug 2020 | 10:00 Youth Schools | Boys Junior A League - Conf A YMCA Junior Boys v Pembroke Junior Boys Claremont Road
21 Aug 2020 | 10:00 Youth Schools | Boys Junior A League - Conf A Leinster Junior Boys v Merrion Junior Boys Observatory Lane
21 Aug 2020 | 10:00 Youth Schools | Girls Colts League - Conf A YMCA Colts Girls v Pembroke Colts Girls Claremont Road
21 Aug 2020 | 13:30 Boys u17 Interprovincial Series NCU u17 Boys v Leinster u17 Boys CIYMS
21 Aug 2020 | 18:00 Women | Sprint Coatings Division 4 Merrion W2 v Terenure W1 Anglesea Road
22 Aug 2020 | 10:00 Youth Schools | Boys Minor A League - Conf A Railway Union Minor Boys v Merrion Minor Boys Park Avenue
22 Aug 2020 | 10:00 Youth Schools | Boys Minor A League - Conf B The Hills Minor Boys v Rush Minor Boys The Vineyard
22 Aug 2020 | 10:00 Youth Schools | Boys Minor A League - Conf B Clontarf Minor Boys Blues v North County Minor Boys Castle Avenue
22 Aug 2020 | 10:00 Youth Schools | Boys Minor C League - Conf B Greystones Minor Boys v Terenure Minor Boys Greystones - Druids Glen
22 Aug 2020 | 10:00 Youth Schools | Boys Minor A League - Conf C Phoenix Minor Boys v Adamstown Minor Boys Phoenix
22 Aug 2020 | 10:00 Women | Sprint Coatings Division 4 Terenure W1 v Pembroke W3 Terenure
22 Aug 2020 | 14:00 Open | Goldfish Telecom YMCA Salver C Greystones 1 v Adamstown 3 Greystones - Druids Glen