Fixtures

10 Aug 2020 | 10:00 Youth Schools | Boys Colts League - Conf C Munster Reds Colts Boys A v Phoenix Colts Boys Phoenix
10 Aug 2020 | 10:00 Youth Schools | Boys Minor B League - Conf A Clontarf Minor Boys Blues v Malahide Minor Boys Castle Avenue
10 Aug 2020 | 10:00 Youth Schools | Boys Colts League - Conf A Rush Colts Boys v Malahide Colts Boys Kenure
10 Aug 2020 | 10:00 Youth Schools | Boys Colts League - Conf B Railway Union Colts Boys v Merrion Colts Boys Park Avenue
10 Aug 2020 | 10:00 Youth Schools | Boys Colts League - Conf B Pembroke Colts Boys v Clontarf Colts Boys Sydney Parade 1
10 Aug 2020 | 10:00 Youth Schools | Boys Colts League - Conf C Adamstown Colts Boys v Leinster Colts Boys Corkagh Park 1
10 Aug 2020 | 10:00 Youth Schools | Boys Minor B League - Conf A North Kildare Minor Boys v Balbriggan Minor Boys The Maws
10 Aug 2020 | 10:00 Youth Schools | Boys Minor B League - Conf B Clontarf Minor Boys Reds v Pembroke Minor Boys Castle Avenue
10 Aug 2020 | 13:30 Youth Schools | Boys u15 Interprovincial Series Leinster u15 Boys v NCU u15 Boys Jack Harper Memorial Ground
10 Aug 2020 | 13:30 Boys u11 Interprovincial Series Leinster u11 Boys v NCU u11 Boys Ringcommons
10 Aug 2020 | 17:30 Women | Sprint Coatings Division 3 Rush W2 v Pembroke W2 Kenure
10 Aug 2020 | 17:30 Women | Sprint Coatings Division 3 North Kildare W2 v Clontarf W2 The Maws
10 Aug 2020 | 17:30 Women | Sprint Coatings Division 4 Terenure W1 v Merrion W2 Terenure
11 Aug 2020 | 10:00 Youth Schools | Boys Junior A League - Conf A Merrion Junior Boys v Pembroke Junior Boys Anglesea Road
11 Aug 2020 | 10:00 Youth Schools | Boys Minor C League - Conf A North County Minor Boys v Balbriggan Minor Boys Inch
11 Aug 2020 | 10:00 Youth Schools | Boys Minor C League - Conf A Clontarf Minor Boys Blues v Malahide Minor Boys Castle Avenue
11 Aug 2020 | 13:30 Youth Schools | Boys u15 Interprovincial Series NCU u15 Boys v Leinster u15 Boys Lisburn
11 Aug 2020 | 13:30 Boys u11 Interprovincial Series NCU u11 Boys v Leinster u11 Boys Shaw's Bridge
11 Aug 2020 | 17:30 Women | Sprint Coatings Division 2 Leinster W2 v North Kildare W1 Observatory Lane
11 Aug 2020 | 17:30 Women | Sprint Coatings Division 2 Rush W1 v YMCA W2 Kenure
11 Aug 2020 | 17:30 Women | Sprint Coatings Division 2 Malahide W2 v Phoenix W1 Malahide 1
12 Aug 2020 | 10:00 Youth Schools | Boys u19 League - Conf A North County u19 Boys v Phoenix u19 Boys Inch
12 Aug 2020 | 10:00 Youth Schools | Boys u19 League - Conf B Merrion u19 Boys v Pembroke u19 Boys Anglesea Road
12 Aug 2020 | 10:00 Youth Schools | Boys Junior B League - Conf B Phoenix Junior Boys v Clontarf Junior Boys Reds Phoenix
12 Aug 2020 | 10:00 Youth Schools | Boys Junior A League - Conf B Clontarf Junior Boys Reds v Phoenix Junior Boys Castle Avenue
12 Aug 2020 | 10:00 Youth Schools | Boys u19 League - Conf B YMCA u19 Boys v Cork Harlequins u19 Boys Claremont Road
12 Aug 2020 | 17:30 Women | Sprint Coatings Division 3 Leinster W3 v Rush W2 Observatory Lane
12 Aug 2020 | 17:30 Women | Sprint Coatings Division 3 Pembroke W2 v North Kildare W2 Sydney Parade 1
12 Aug 2020 | 17:30 Women | Sprint Coatings Division 4 Merrion W2 v Greystones W1 Anglesea Road
12 Aug 2020 | 17:30 Women | Sprint Coatings Division 4 Railway Union W1 v Terenure W1 Park Avenue