Fixtures

15 Aug 2020 | 14:00 Open | Adamstown Cup A Adamstown 7 v Clondalkin 3 Corkagh Park 2
15 Aug 2020 | 14:00 Open | Adamstown Cup A Balbriggan 4 v Swords 3 Jack Harper Memorial Ground
15 Aug 2020 | 14:00 Open | LHK Insurance Middle Cup D Adamstown 2 v Bagenalstown 1 Corkagh Park 1 Jeremy Jeffrey
15 Aug 2020 | 14:00 Open | Goldfish Telecom YMCA Salver C Greystones 1 v Civil Service 3 Greystones - Druids Glen
15 Aug 2020 | 14:00 Open | Goldfish Telecom YMCA Salver D Lucan 1 v Merrion 4 St Catherine's Park
15 Aug 2020 | 14:00 Open | Adamstown Cup B Mullingar 3 v Leinster 5 St Finian's College
15 Aug 2020 | 14:00 Open | Ed Sports Russell Court Trophy D Gorey 1 v Wexford Wanderers 2 Courtown
15 Aug 2020 | 14:30 Open | LHK Insurance Middle Cup A Phoenix 3 v Malahide 3 Phoenix Yash Balasubramaniam
Ganeshkumar Krishnamoorthy
15 Aug 2020 | 15:00 Open | LHW Financial Planning Senior League Cup A North Kildare 1 v Pembroke 1 Sydney Parade 1 Steve Wood
Albert van der Merwe
16 Aug 2020 | 10:00 Youth Schools | Boys Minor A League - Conf A YMCA Minor Boys v Pembroke Minor Boys Claremont Road
16 Aug 2020 | 10:00 Youth Schools | Boys Minor A League - Conf A Merrion Minor Boys v Leinster Minor Boys Anglesea Road
16 Aug 2020 | 10:00 Youth Schools | Boys Minor A League - Conf B North County Minor Boys v Balbriggan Minor Boys Inch
16 Aug 2020 | 10:00 Youth Schools | Boys Minor A League - Conf B Clontarf Minor Boys Blues v The Hills Minor Boys Castle Avenue
16 Aug 2020 | 10:00 Youth Schools | Boys Minor B League - Conf B Greystones Minor Boys v Clontarf Minor Boys Reds Greystones - Druids Glen
16 Aug 2020 | 10:00 Youth Schools | Boys Minor B League - Conf B Leinster Minor Boys v Merrion Minor Boys Observatory Lane
16 Aug 2020 | 10:00 Youth Schools | Boys Minor C League - Conf B Pembroke Minor Boys v Greystones Minor Boys Sydney Parade 2
16 Aug 2020 | 10:00 Youth Schools | Boys Minor B League - Conf A North Kildare Minor Boys v Rush Minor Boys The Maws
16 Aug 2020 | 10:00 Youth Schools | Girls Junior Cup Semi Final| Terenure Junior Girls v North County Junior Girls Terenure
16 Aug 2020 | 10:00 Youth Schools | Boys Minor Cup Semi Final| TBA v TBA TBA
16 Aug 2020 | 10:00 Youth Schools | Boys Minor Cup Semi Final| TBA v TBA TBA
16 Aug 2020 | 10:00 Youth Schools | Boys Colts Cup Semi Final| TBA v TBA TBA
16 Aug 2020 | 10:00 Youth Schools | Boys Colts Cup Semi Final| TBA v TBA TBA
16 Aug 2020 | 10:00 Youth Schools | Mixed Cubs B League Terenure Cubs Mixed v YMCA Cubs Mixed Terenure
16 Aug 2020 | 10:00 Youth Schools | Mixed Cubs B League Phoenix Cubs Mixed v Leinster Cubs Mixed Reds Phoenix
16 Aug 2020 | 10:30 Open | Ed Sports Russell Court Trophy C North Kildare 3 v Phoenix 5 Phoenix
16 Aug 2020 | 13:00 Open | SportsHub Whelan Cup A Balbriggan 3 v Swords 2 Jack Harper Memorial Ground
16 Aug 2020 | 13:00 Open | Ed Sports Russell Court Trophy B Terenure 3 v Railway Union 4 Terenure
16 Aug 2020 | 14:00 Open | LHK Insurance Middle Cup B Railway Union 2 v Sandyford 1 Park Avenue
16 Aug 2020 | 14:00 Open | LHK Insurance Middle Cup B Wexford Wanderers 1 v Pembroke 3 Wexford RFC
16 Aug 2020 | 14:00 Open | Goldfish Telecom YMCA Salver A Ringcommons 1 v The Hills 2 Ringcommons