Fixtures

22 Jun 2024 | TBD Youth Schools | Girls U11 Cup Railway Union U11 Girls v Balbriggan U11 Girls Park Avenue
22 Jun 2024 | TBD Youth Schools | Under 11A League - North Section Malahide U11A Open v North County U11A Open Malahide 2
22 Jun 2024 | TBD Youth Schools | Under 15B League Knockharley U15B Open v Malahide U15B Open Kentstown
22 Jun 2024 | TBD Youth Schools | Under 13A League - South Section Merrion U13A Open v Phoenix U13A Open Anglesea Road
22 Jun 2024 | TBD Youth Schools | Under 13B League - South Section Terenure U13B Open v Adamstown U13B Open Terenure
22 Jun 2024 | TBD Youth Schools | Girls Under 13B League North County U13B Girls v Terenure U13B Girls Inch
22 Jun 2024 | TBD Youth Schools | Girls U11 Cup L16| Railway Union U11 Girls v Balbriggan U11 Girls Park Avenue
22 Jun 2024 | 09:00 Youth Schools | Boys U11A South Adamstown U11A Open v Merrion U11A Open Airlie Park
22 Jun 2024 | 09:30 Youth Schools | Under 11B League - South Section Greystones U11B Open v Pembroke U11B Open Druids Glen
22 Jun 2024 | 12:00 Open | LHK Alan Murray Cup B Round 5| Malahide 1 v Clontarf 1 Malahide 1 Will HOUSTON
Sujay NANDAKUMAR
22 Jun 2024 | 12:00 Open | LHK Alan Murray Cup B Round 6| Civil Service 1 v North Kildare 1 Civil Service Shankar GOPALAKRISHNAN
Utkarsh VYAS
22 Jun 2024 | 12:00 Open | LHK Alan Murray Cup C Round 5| Leinster 1 v Phoenix 1 Observatory Lane Paul MCGRANE
Nigel PARNELL
22 Jun 2024 | 12:00 Open | LHK Alan Murray Cup D Round 5| Pembroke 1 v Merrion 1 Sydney Parade 1 Ciaran CASSERLY
Ashish SHARMA
22 Jun 2024 | 12:00 Open | LHK Alan Murray Cup D Round 6| Rush 1 v Railway Union 1 Kenure Noel FORD
Prashant TIWARI
22 Jun 2024 | 12:00 Open | LHK Alan Murray Cup A The Hills 1 v North County 1 The Vineyard William CLARKE
Thushara WIJESUNDERA
22 Jun 2024 | 12:00 Open | LHK Alan Murray Cup A Balbriggan 1 v Dublin University 1 Jack Harper Ground Abhijeet HAROLIKAR
Venkat YANALA
22 Jun 2024 | 13:00 Open | Division 9 Adamstown 3 v Laois 2 Airlie Park Shreenath ILIGER
Adithya SIVARAMAN
22 Jun 2024 | 13:00 Open | Division 11 Wicklow County 1 v Dundalk 1 Presentation Bray
22 Jun 2024 | 13:00 Open | Division 14 Carlow 2 v Athlone 2 St Patrick's College
22 Jun 2024 | 13:00 Open | Division 19 Ongar 2 v Carlow 3 Ringcommons
22 Jun 2024 | 13:00 Open | Division 21 Clontarf 7 v Greystones 4 Mount Temple
Cancelled
22 Jun 2024 | 13:00 Open | Division 16 Adamstown 6 v Sandyford 3 Corkagh Park 1
22 Jun 2024 | 13:00 Open | Division 8 Ashbourne 1 v The Hills 3 Ashbourne Community College Harsh CHUDASAMA
Kumar Varma RUDRARAJU
22 Jun 2024 | 13:00 Open | Division 16 Swords 3 v Terenure 4 Newbridge Demesne
22 Jun 2024 | 13:00 Open | Division 17 Athlone 3 v Adamstown 7 Doon
22 Jun 2024 | 13:00 Open | Division 8 North Kildare 3 v Swords 1 The Maws 1 Vineet CHAPARALA
Ganeshkumar KRISHNAMOORTHY
22 Jun 2024 | 13:00 Open | Division 8 Lucan 1 v Phoenix 3 St Catherine's Park Patrick CARTY
Joel Jeba Kumar PALAYAN
22 Jun 2024 | 13:00 Open | Division 7 Clondalkin 1 v Pembroke 3 Tymon Park
22 Jun 2024 | 13:00 Open | Division 14 Merrion 6 v North County 5 Bird Avenue Madhu Kumar JAYARAM
Jon KIRBY
22 Jun 2024 | 13:00 Open | Division 7 Merrion 4 v Civil Service 3 Anglesea Road