Results

24 Jul 2021 | 12:00 Open | Ed Sports Russell Court Trophy Finals Final| Athlone 1 71/10 V Sandyford 2 47/10 Athlone 1 won by 24 Run(s)
24 Jul 2021 | 09:30 Women | Sprint Coatings Division 3 Rush W2 129/2 V Railway Union W1 128/1 Rush W2 won by 8 wickets
24 Jul 2021 | 09:30 Youth Schools | Girls Minor League - Conf C Adamstown Minor Girls V Greystones Minor Girls
24 Jul 2021 | 09:30 Youth Schools | Girls Minor League - Conf C Phoenix Minor Girls V Clontarf Minor Girls Yellows
23 Jul 2021 | 17:30 Women | Sprint Coatings Senior Cup Final| Pembroke W1 160/5 V Merrion W1 158/4 Pembroke W1 won by 2 Run(s)
23 Jul 2021 | 16:00 Youth Schools | Girls U17 League Clontarf U17 Girls V Pembroke U17 Girls
23 Jul 2021 | 11:00 Youth Schools | Boys Colts A League - Conf A Clontarf Colts Boys V Balbriggan Colts Boys
22 Jul 2021 | 18:00 Women | Sprint Coatings Division 1 Merrion W1 167/2 V YMCA W1 169/2 YMCA W1 won by 8 wickets
22 Jul 2021 | 16:00 Youth Schools | Boys U19 League - Conf A North County u19 Boys V Clontarf U19 Boys
22 Jul 2021 | 14:00 Youth Schools | Girls Junior League - Conf A Rush Junior Girls V Clontarf Junior Girls Reds
22 Jul 2021 | 11:00 Youth Schools | Girls Junior League - Conf A North County Junior Girls V Malahide Junior Girls
21 Jul 2021 | 18:30 Women | Sprint Coatings Division 3 Leinster W3 50/9 V Rush W2 51/2 Rush W2 won by 8 wickets
21 Jul 2021 | 18:00 Women | Sprint Coatings Division 1 Merrion W1 228/0 V Clontarf W1 123/7 Merrion W1 won by 105 runs
21 Jul 2021 | 18:00 Women | Sprint Coatings Division 1 Phoenix W1 147/4 V Leinster W1 150/2 Leinster W1 won by 8 Wkt(s)
21 Jul 2021 | 18:00 Women | Sprint Coatings Division 1 Pembroke W1 113/4 V The Hills W1 109/7 Pembroke W1 won by 6 Wkt(s)
21 Jul 2021 | 18:00 Women | Sprint Coatings Division 1 YMCA W1 156/7 V Malahide W1 159/0 Malahide W1 won by 10 Wkt(s)
21 Jul 2021 | 14:00 Youth Schools | Mixed Cubs A League - Conf C Balbriggan Cubs Mixed V Knockharley Cubs Mixed
21 Jul 2021 | 12:00 Youth Schools | Mixed Cubs A League - Conf A Pembroke Cubs Mixed V Adamstown Cubs Mixed
20 Jul 2021 | 18:30 Women | Sprint Coatings Division 4 Clontarf W3 130/8 V Terenure W1 96/9 Clontarf W3 won by 34 runs
20 Jul 2021 | 18:30 Women | Sprint Coatings Division 4 Pembroke W3 101/7 V Greystones W1 112/3 Greystones W1 won by 11 runs
20 Jul 2021 | 18:30 Women | Sprint Coatings Division 2 Leinster W2 154/1 V North Kildare W1 153/2 Leinster W2 won by 9 wickets
20 Jul 2021 | 14:00 Youth Schools | Boys Colts A League - Conf A Balbriggan Colts Boys V Malahide Colts Boys
20 Jul 2021 | 14:00 Youth Schools | Girls Colts League - Conf B Merrion Colts Girls V Leinster Colts Girls
20 Jul 2021 | 14:00 Youth Schools | Boys Colts A League - Conf A The Hills Colts Boys V North County Colts Boys
19 Jul 2021 | 18:30 Women | Sprint Coatings Division 3 The Hills W2 75/4 V Pembroke W2 74/6 The Hills W2 won by 6 wkts
19 Jul 2021 | 14:00 Youth Schools | Boys Junior B League - Conf A Knockharley Junior Boys V Balbriggan Junior Boys
19 Jul 2021 | 14:00 Youth Schools | Boys Colts B League Phoenix Colts Boys V Clontarf Colts Boys
19 Jul 2021 | 14:00 Youth Schools | Boys Junior B League - Conf A The Hills Junior Boys V Clontarf Junior Boys Reds
18 Jul 2021 | 17:00 Open | Adamstown Cup Finals Semi-Final| Terenure 4 135/3 V Castleknock 3 134/5 Terenure 4 won by 7 wickets
18 Jul 2021 | 17:00 Open | LHK Insurance Tillain Cup Finals Semi-Final| Clontarf 2 166/3 V The Hills 2 74/9 Clontarf 2 won by 92 Run(s)