Results

16 May 2019 | 17:30 Youth Schools | Girls Junior League Pembroke Junior Girls V Leinster Junior Girls
16 May 2019 | 16:00 Lightning Bolts Twenty20 Lightning Bolts 138/5 V Denmark 108/8 Lightning Bolts won by 30 Run(s)
16 May 2019 | 13:00 Youth Schools | Senior Boys School League Quarter Final| The King's Hospital 130/9 V Gonzaga College 130/9 The King's Hospital win on super over
16 May 2019 | 11:00 Lightning Bolts Twenty20 Lightning Bolts 141/6 V Denmark 120/8 Lightning Bolts won by 21 Run(s)
15 May 2019 | 18:30 Women | Division 3 YMCA W2 V Dublin University W1 YMCA W2 receive walkover
15 May 2019 | 18:30 Women | Division 2 Pembroke W2 96/2 V Malahide W2 Pembroke W2 won by 8 wickets
15 May 2019 | 18:30 Women | Division 2 Phoenix W1 85/10 V Leinster W2 154/4 Leinster W2 won by by 69 runs
15 May 2019 | 17:00 Lightning Bolts Twenty20 Lightning Bolts 116/9 V Denmark 97/9 Lightning Bolts won by 19 Run(s)
15 May 2019 | 13:00 Youth Schools | Senior Boys School League Quarter Final| Wesley College 111/3 V St Joseph's Rush 110/10 Wesley College won by 7 wickets
15 May 2019 | 13:00 Youth Schools | Senior Boys School League Quarter Final| CUS 175/10 V St Columba's College 61/10 CUS won by 114 runs
15 May 2019 | 13:00 Youth Schools | Senior Boys School League Quarter Final| Sandford Park 160/6 V Blackrock College 165/3 Blackrock College won by 7 wickets
14 May 2019 | 18:30 Women | Division 2 The Hills W1 78/3 V Clontarf W2 75/9 The Hills W1 won by 7 wickets
14 May 2019 | 18:30 Women | Division 2 Rush W1 78/9 V Leinster W2 79/3 Leinster W2 won by 7 wickets
14 May 2019 | 18:30 Women | Division 3 YMCA W2 161/3 V Pembroke W3 85/9 YMCA W2 won by 76 Run(s)
14 May 2019 | 18:00 Youth Schools | Boys Minor A League - Group A Balbriggan Minor Boys V Railway Union Minor Boys Railway Union Minor Boys won by 56 runs
13 May 2019 | 18:30 Women | Division 3 Leinster W3 123/1 V Railway Union W1 120/6 Leinster W3 won by 9 Wkt(s)
13 May 2019 | 18:30 Women | Division 3 Dublin University W1 49/3 V Greystones W1 47/6 Dublin University W1 won by 7 wickets
13 May 2019 | 16:00 Youth Schools | Mixed Cubs League B Pembroke Cubs Mixed V Railway Union Cubs Mixed
12 May 2019 | 13:15 Open | Division 6 Castleknock 1 66/10 V Pembroke 3 176/4 Pembroke 3 won by 108 runs
12 May 2019 | 13:00 Open | Wallace Cup Round 1| Longford 1 V Wicklow County 1
12 May 2019 | 13:00 Open | Division 10 DLR County 3 125/7 V Malahide 4 122/7 DLR County 3 won by 3 wickets
12 May 2019 | 13:00 Open | Division 11 Mullingar 2 97/10 V Balbriggan 3 121/10 Balbriggan 3 won by 24 runs
12 May 2019 | 13:00 Open | Division 12 Adamstown 4 157/10 V North Kildare 3 154/10 Adamstown 4 won by 3 Runs
12 May 2019 | 13:00 Open | Division 12 Swords 2 176/10 V Lucan 2 147/10 Swords 2 won by 29 runs
12 May 2019 | 13:00 Open | Division 13 Halverstown 1 150/8 V Pembroke 5 151/6 Pembroke 5 won by 4 Wickets
12 May 2019 | 13:00 Open | Division 13 Gorey 1 111/10 V Greystones 2 148/8 Greystones 2 won by 37 Run(s)
12 May 2019 | 13:00 Open | Division 14 Terenure 3 150/10 V Finglas 1 178/7 Finglas 1 won by 28 runs
12 May 2019 | 13:00 Open | Division 14 Leinster 6 94/7 V Railway Union 5 93/10 Leinster 6 won by 3 wickets
12 May 2019 | 13:00 Open | Division 16 North Kildare 4 65/10 V Carlow 2 98/10 Match awarded to North Kildare 4
12 May 2019 | 13:00 Open | Division 17 Tyrrelstown 3 267/8 V Adamstown 7 38/10 Tyrrelstown 3 won by 229 Runs