05 Aug 2024 | 13:00 | Open | Division 8 | Phoenix 3 | v | The Hills 3 | Phoenix |
|
|
05 Aug 2024 | 13:00 | Open | Division 6 | Adamstown 2 | v | Clontarf 3 | Airlie Park |
|
|
05 Aug 2024 | 13:00 | Open | Division 9 | Adamstown 3 | v | Railway Union 4 | Corkagh Park 1 |
|
|
05 Aug 2024 | 13:00 | Open | Division 19 | Castleknock 4 | v | Adamstown 8 | Porterstown Park |
|
|
05 Aug 2024 | 13:00 | Open | Division 8 | Swords 1 | v | Knockharley 2 | Newbridge Demesne |
|
|
05 Aug 2024 | 13:00 | Open | Division 5 | Rush 2 | v | North Kildare 2 | Kenure |
|
|
05 Aug 2024 | 13:00 | Open | Division 18 | North County 6 | v | Rush 4 | Inch |
|
|
05 Aug 2024 | 13:00 | Open | Division 13 | Clondalkin 2 | v | Malahide 5 | Tymon Park |
Siddharth IYER
Vinodhkumar LINGESAN |
|
05 Aug 2024 | 13:00 | Open | Division 5 | Knockharley 1 | v | Civil Service 2 | Kentstown |
|
|
05 Aug 2024 | 13:00 | Open | Division 7 | Merrion 4 | v | Pembroke 3 | Anglesea Road |
|
|
05 Aug 2024 | 13:00 | Open | Division 5 | Longford 1 | v | Malahide 3 | Newtownforbes |
|
|
05 Aug 2024 | 13:00 | Open | Division 14 | Leinster 5 | v | County Cavan 1 | St Columba's College 1 |
|
|
05 Aug 2024 | 13:00 | Open | Division 13 | Ongar 1 | v | Clondalkin 2 | Ringcommons |
|
|
05 Aug 2024 | 13:00 | Open | Division 6 | Railway Union 3 | v | Castleknock 1 | Park Avenue |
|
|
05 Aug 2024 | 13:00 | Open | Division 14 | Athlone 2 | v | Merrion 6 | Doon |
|
|
05 Aug 2024 | 13:00 | Open | Division 21 | Clontarf 7 | v | Castleknock 5 | Castle Avenue |
|
|
06 Aug 2024 | 18:00 | Women | Sprint Coatings Division 3 | Malahide W2 | v | Clontarf W3 | Malahide 1 |
|
|
06 Aug 2024 | 18:00 | Women | Sprint Coatings Division 2 | Clontarf W2 | v | The Hills W2 | Castle Avenue |
|
|
06 Aug 2024 | 18:00 | Women | Sprint Coatings Division 2 | Rush W1 | v | Pembroke W2 | Kenure |
|
|
06 Aug 2024 | 18:00 | Women | Sprint Coatings Division 2 | Leinster W2 | v | North Kildare W1 | Observatory Lane |
|
|
06 Aug 2024 | 18:00 | Women | Sprint Coatings Division 2 | Terenure W1 | v | Merrion W2 | Terenure |
|
|
06 Aug 2024 | 18:00 | Women | Sprint Coatings Division 4 | Mullingar W1 | v | Balbriggan W2 | St Finian's College |
|
|
07 Aug 2024 | 18:00 | Women | Sprint Coatings Division 4 | Phoenix W2 | v | Adamstown W1 | Phoenix |
|
|
07 Aug 2024 | 18:00 | Women | Sprint Coatings Division 4 | Greystones W1 | v | Merrion W3 | Druids Glen |
|
|
07 Aug 2024 | 18:00 | Women | Sprint Coatings Division 3 | Leinster W3 | v | Terenure W2 | Observatory Lane |
|
|
07 Aug 2024 | 18:00 | Women | Sprint Coatings Division 3 | Railway Union W1 | v | Rush W2 | Park Avenue |
|
|
08 Aug 2024 | 17:45 | Women | Sprint Coatings Division 1 | Merrion W1 | v | Clontarf W1 | Anglesea Road |
|
|
08 Aug 2024 | 17:45 | Women | Sprint Coatings Division 1 | Phoenix W1 | v | Malahide W1 | Phoenix |
|
|
08 Aug 2024 | 17:45 | Women | Sprint Coatings Division 1 | The Hills W1 | v | Pembroke W1 | The Vineyard |
|
|
08 Aug 2024 | 17:45 | Women | Sprint Coatings Division 1 | Leinster W1 | v | Balbriggan W1 | Observatory Lane |
|